položek: 0 ks
0 Kč

Fanta-velkoobchod s. r. o. jak nakupovatDopravní podmínky:

- zboží je doručováno: 

Balíky - přepravní službou DPD na dobírku + balné – cena 199 Kč

Palety - přepravní službou na dobírku – cena od 590 Kč (cena se počítá podle hmotnosti a vzdálenosti)

  • Při nadměrném nebo neskladném množství objednaného zboží, bude vaše zásilka rozdělena do dvou nebo více balíků. V tomto případě bude každá zásilka účtována zvlášť. 
  • Při paletovém odběru nad hmotnostní limit jedné palety (100 kg) se o ceně dopravy informujte na tel čísle 603 561 648.

Při objednávce nad 30.000 Kč je doprava zdarma.

Pro nákup zboží z našeho E-SHOPU: není nutný živnostenský list.

Po odeslání objednávky Vám bude ihned potvrzena e-mailem. Pokud se takto nestane, nastala chyba v odeslání a musíte utvořit objednávku znovu.

Zásilky jsou odesílány max. do 10 pracovních dnů. V případě, že některé zboží není skladem, a není to uvedeno při nákupu na stránkách, budeme Vás informovat ihned telefonicky a domluvíme s Vámi termín naskladnění a odeslání zboží.

Kontrola zásilky při doručení:

- Po převzetí zásilky nesmí být obal nikterak porušen, v případě poškození nepřebírejte zásilku, bude navrácena zpět odesílateli. Prosíme pouze o telefonickou nebo e-mailovou zprávu o nepřevzetí zásilky z důvodů poškození.

- Při převzetí zásilky vždy zkontrolujte obsah, aby nebyl porušen (týká se hlavně přístrojů, atd.). Po rozbalení a zjištění poškozeného zboží uvnitř zásilky, musí být sepsám reklamační protokol s řidičem přepravní služby, která vám zásilku dopravila. (Řidič je povinnen vyčkat, než zásilku zevrubně zkontrolujete). Bez tohoto zápisu nemůže být na reklamaci brán zřetel. O poškození a sepsání reklamačního protokolu s řidičem přepravní sslužby nás prosím neprodleně informujte.  

- U zakoupení el. přístrojů zkontrolujte a vyzkoušejte do 24 hod., při zjištění závady a nefunkčnosti v této lhůtě Vám bude výrobek vyměněn za nový. Po uplynutí této lhůty bude nefunkčnost řešena jako reklamace do 30 dnů. O nefunkčnosti přístroje nás ihned informujte telefonicky nebo e-mailem.

Přejeme Vám příjemné nakupování v našem E-SHOPU.

FANTA-velkoobchod s.r.o., specialista na vybavení gastro provozů.


nahoru