0 položek
Fanta gastro vybavení

Fanta-velkoobchod s. r. o. jak nakupovatDopravní podmínky:

- zboží je doručováno

Balíky - přepravní službou DPD na dobírku + balné – cena 180Kč

Palety - přepravní službou na dobírku – cena od 550 Kč (cena se počítá podle hmotnosti a vzdálenosti)

Při objednávce nad 30.000 Kč je doprava zdarma

Pro nákup zboží z našeho E-SHOPU : není nutný živnostenský list.

Po odeslání objednávky Vám bude ihned potvrzena e-mailem. Pokud se takto nestane, nastala chyba v odeslání a musíte utvořit objednávku znovu.

Zásilky jsou odesílány max. do 10 pracovních dnů. V případě, že některé zboží není skladem, a není to uvedeno při nákupu na stránkách, budeme Vás informovat ihned telefonicky a domluvíme s Vámi termín naskladnění a odeslání zboží.

Kontrola zásilky při doručení:

- Po převzetí zásilky nesmí být obal porušen ani poničen, v případě poškození nepřebírejte zásilku, bude navrácena zpět odesílateli. Prosím pouze o telefonickou nebo e-mailovou zprávu o nepřevzetí zásilky z důvodů poškození.

- Po převzetí zásilky zkontrolujte obsah, aby nebyl porušen (týká se hlavně přístrojů, atd.). Po rozbalení a zjištění poškozeného zboží uvnitř zásilky, bude s Vámi na prodejně sepsán protokol a navráceny peníze nazpět. Reklamace zásilky je už řešena s odesílatelem.

- U zakoupení el. přístrojů zkontrolujte a vyzkoušejte do 24 hod., při zjištění závady a nefunkčnosti v této lhůtě Vám bude výrobek vyměněn za nový. Po uplynutí této lhůty bude nefunkčnost řešena jako reklamace do 30 dnů. O nefunkčnosti přístroje nás ihned informujte telefonicky nebo e-mailem.

Přejeme Vám příjemné nakupování v našem E-SHOPU

Specialista na vybavení gastro provozů.
Copyright © 2008-2014 Cafanta s.r.o., Všechna práva vyhrazená, Odkazy